Zerbitzu-Zentralak

Anatomia Patologikoa
943 00 27 33
Anestesia eta Bizkorketa
943 00 09 31
Arnas Errehabilitazioa
943 50 20 40
Azaleko Laserraren Unitatea
943 00 27 18
Bihotzaren Unitatea
943 00 27 72
Bizkarrezurraren Unitatea
943 50 20 49
Digestio Gaixotasunen Unitatea
943 50 20 49
Gizentasunaren Unitate Integrala
943 002 852
Kirurgia Kardiobaskularra
943 00 27 72
Kirurgia Oftalmologikoa
943 00 28 52
Laborategia
943 00 28 37
Larrialdiak
943 00 28 65
Loaren Unitatea
943 00 27 03
Masailezurreko Disfuntzioaren eta Garezurreko eta Aurpegiko Minaren Unitatea
943 50 20 40
Minaren Unitatea
943 50 20 49
Neurokirurgia
943 50 20 49
Oinaren Unitatea
943 00 09 36
Susperraldiko zerbitzua
943 00 28 49
Tabakismoaren tailerra
943 50 20 40
Trafikoen Unitatea
943 00 28 38
Transplante Kapilarreko Unitatea
943 00 28 52
Txirrindulariaren Biomekanikaren Unitatea
943 00 09 36
Zainketa Intentsibo Unitatea
943 00 28 34

Espezialitateak

Alergologia
Sara Martínez Molina 943 50 20 40
Anatomia Patologikoa
Ana Martínez-Peñuela Marco 943 00 27 33
Edurne Artiñano Anuncibay 943 00 27 33
Anestesia eta Bizkorketa
Amaia Vázquez Sánchez 943 00 09 31
Ana Ayerbe Irizar 943 00 09 31
Ana María Araujo Fernández 943 00 09 31
Eduardo Sustacha Elorduy 943 00 09 31
Fermín Haro Sanz 943 00 09 31
Javier Sanz Lipuzcoa 943 00 09 31
Jose M. Doussinague Laborde 943 00 09 31
Juan Libardo Rozo Flórez 943 00 09 31
Lisette Victoria de la Cruz Alvarado 943 00 09 31
Pedro Belloso Cea 943 00 09 31
Sergio Ortiz Zozaya 943 00 09 31
Unai Salinas Aguirre 943 00 09 31
Angio. Kir. Baskularra
Javier Sánchez Abuin 943 50 20 40
José M. Egaña Barrenechea 943 00 28 00
Aparatu Digestiboa
Fco. Javier Esandi Gonzalez 943 50 20 49
Francisco Zozaya Larequi 943 50 20 49
Juan Ignacio Arenas Ruiz-Tapiador 943 50 20 49
Julyssa Cobian Malave 943 50 20 49
Aurpegi-Masailetako Kirurgia
David López Vaquero 943 50 20 40
Fco. Javier Martín Rodríguez 943 50 20 40
Joan Brunsó Casellas 943 50 20 40
Barne-medikuntza
Alberto García-Zamalloa Zamalloa 943 50 20 49
Eloy Sánchez Haya 943 50 20 49
Fernando Sistiaga Berasategui 943 00 27 19
Javier Mateu Badia 943 00 28 11
José Luis Garcés Garmendia 943 50 20 49
Juan Luis Merino Moreno 943 50 20 49
Moises Arnal Monreal 943 50 20 32
Xabier Camino Ortiz De Barrón 943 50 20 33
Yanire Casanova Navarro 943 50 20 49
Bihotzeko Errehabilitazioa
Eduardo Alegría Ezquerra 943 00 28 19
Dermatologia
Aitor De Vicente Aguirre 943 50 20 49
Cristina Garciandia Múgica 943 30 81 92
Jorge Soto De Delás 943 30 81 92
Mª Carmen Uría García 943 50 20 49
Susana Gómez 943 25 61 00
Digestio-pediatria
Fco. Javier Eizaguirre Arocena 943 50 20 40
Elikapena
Eider Sánchez Tolosa 943 50 20 49
Endokrinologia
Eva Blázquez Lautre 943 50 20 49
Teresa Serrano Muñoz 943 50 20 49
Erradiodiagnostikoa
Anatalia Gualpa Rodiño 943 00 28 32
Arantza Moyua Ugarte 943 00 28 32
Cristina Laso López de Uralde 943 256 100
Josune Beldarrain González 943 00 28 32
M. Isabel Simón Yarza 943 00 28 32
Maria Lorena Gargano (Adjunta al Servicio de Radiología) 943 00 28 32
Santiago Correa García 943 00 28 32
Erradiologia Interbentzionista
Francisco Loyola Echaniz 943 50 20 49
Iñaki Prieto Argarate 943 50 20 49
Errehabilitazioa
Juán Jesús Istúriz Marquina 943 50 20 44
Erreumatologia
Luis M. Lopez Dominguez 943 00 27 56
Nerea Errazkin Aguirre 943 50 20 49
Farmazia
Francisca García Martínez 943 00 28 33
María Jesús Echeverría Soroa 943 00 28 33
Ginekologia eta Obstetrizia
Ainhoa Solabarrieta Ijurco 943 00 27 21
Bruno Uriarte Aizpurua 943 00 28 08
Domingo Murguiondo Olazabal 943 00 27 21
Edurne Uzcudun Jáuregui 943 00 27 21
Emerson Murua Pérez 943 00 27 21
Francisco Moreno Aguayo 943 00 27 21
Iñaki Pujol Azkue 943 00 28 08
Irune Alzola Elizondo 943 00 27 21
Javier Rodriguez Santos 943 00 27 21
Jessica Paola Vega Vásquez 943 00 27 21
Juan Cruz Trecet Mtz-Ilarduya 943 00 27 21
Koldo Carbonero Martínez 943 43 71 25
Laura Susperregui 943 00 27 21
Leire Viguri Aguirre 943 25 61 00
Margarita Elías Alguácil 943 00 27 21
Miguel Gabarain Astorqui 943 00 27 21
Sonia Cornago Oliver 943 00 27 21
Haur Kardiologia
Mª Angeles Izquierdo Riezu 943 50 20 40
Haurr. eta Gazte. Psikiatria
Irma Isasa Fino 943 00 27 84
Joaquín Fuentes Biggi 943 00 27 84
Hematologia
Mikel Trassorras Arriaran 943 50 20 40
Kardiologia
Alberto Izaguirre Yarza 943 00 27 55
Eduardo Alegría Ezquerra 943 00 28 19
Eduardo Uribe-Echeverría 943 00 27 55
Francisco Javier Irazusta Córdoba 943 00 27 55
Javier Montes-Jovellar Rovira 943 00 27 55
Laura Quintas 943 25 61 00
Kirol Medikuntza
Enrique Pérez De Ayala 943 00 27 38
Sergio Vásquez Ferreccio 943 00 27 38
Kirurgia Kardiobaskularra
Alberto Saenz Berbejillo 943 00 27 72
Angela Granda Bauza 943 00 27 72
Diego Sánchez Valenzuela 943 00 27 72
Elisa Berruti Boronat 943 00 27 72
Ignacio Gallo Mezo 943 00 27 72
Juan Ignacio Pérez-Moreira y López 943 00 27 72
Omer Leal Fernández 943 00 27 72
KIrurgia Orokorra
Eduardo Ayestarán Eguiguren 943 00 27 21
Iñigo Elósegui Albea 943 00 27 03
Javier Murgoitio Lazcano 943 50 20 49
José Luis Elósegui Aguirrezabala 943 50 20 49
José María Enríquez-Navascués 943 50 20 49
Laura Flores Jaime 943 50 20 49
Kirurgia Pediatrikoa
Alexander Urbistondo Galarraga 943 50 20 40
Jose Luis Ramos García 943 50 20 40
Kirurgia Plastikoa
Alfredo Enrique Martínez Flórez 943 00 09 29
José M. Del Amo Domenech 943 297 588
Mª Olatz Alcelay Laso 943 297 588
Oscar Orozco Delgado 943 50 20 49
Pedro Cormenzana Olaso 943 30 80 41
Laguntza Bidezko Ugalketa
Koldo Carbonero Martínez 943 43 71 25
Miren Mandiola Arizmendi 943 43 71 25
Medikuntza Aeronautikoko Zentroa
Enrique Pérez De Ayala 943 00 27 38
Nefrologia
Jhon Alexander Camacho Ruidiaz 943 50 20 40
Ney Arencibia Pérez 943 50 20 40
Neurokirurgia
Enrique Urculo Bareño 943 00 28 25
José Undabeitia Huertas 943 50 20 49
Mariano Arrázola Schlamilch 943 00 27 58
Nicolás Sampron Lebed 943 50 20 49
Neurologia
Asier Lasa Imaz 943 50 20 49
Carlos Sistiaga Berasategui 943 00 27 44
Gurutz Linazasoro Cristobal 943 00 28 18
Odontologia - Estomatologia
Marta Sanz Acha 943 30 81 28
Oftalmologia
Cristina Irigoyen 943 30 81 31
Elena Arcelus Arbulu 943 00 27 75
Enrique Aramendia Salvador 943 30 81 31
Mercedes Zabaleta Arsuaga 943 30 81 31
Oncología
Laura Basterretxea Badiola 943 50 20 49
Otorrinolaringologia
Carlos Miguel Chiesa Estomba 943 00 09 28
Carlos Saga Gutierrez 943 00 09 28
Jesús Algaba Guimera 943 30 80 52
José Ángel González 943 00 09 28
Leire Álvarez Ceballos 943 00 09 28
Leire García Iza 943 00 09 28
M. Eugenia Salazar Rückauer 943 30 80 52
Xabier Altuna Mariezcurrena 943 00 09 28
Pediatria
Alberto Aldana Tabuencia 943 00 28 00
Amaia Ochotorena Elícegui 943 50 20 40
Asunción Irureta Uria 943 50 20 37
Beatriz Trapiella Aristi 943 502 040
Héctor Enrique Cabello Pucce 943 50 20 40
Ignacio Muñoz-Seca Nardiz 943 50 20 40
Marcela Pérez Castelli 943 50 20 40
Mª Jesús López Araquistain 943 50 20 43
Raquel Toba De Miguel 943 50 20 40
Ume Endokrinologia
Amaia Ochotorena Elícegui 943 50 20 40
Asunción Irureta Uria 943 50 20 37
Amaia Ochotorena Elícegui 943 50 20 40
Asunción Irureta Uria 943 50 20 37
Pneumologia
Idania De los Santos Ventura 943 50 20 49
Miren Azcune Echeverría 943 50 20 40
Podología
Alexis Aguirre Jiménez 943 00 09 36
Guadalupe Izquierdo Partido 943 256 100
Javier Alfaro Santafé 943 00 09 36
Psikiatria
Begoña Michel Zugazabeitia 943 00 09 33
Jose Manuel Chouza Pérez 943 00 27 68
Psikologia
Susana González de la Nava 943 50 20 40
Toraxeko Kirurgia
José Miguel Izquierdo Elena 943 00 27 77
Traumatologia
Adrián Cuéllar Ayestarán 943 50 20 49
Alberto Marqués Rapela 943 50 20 49
Alejandro José Re 943 50 20 49
Armando Segurado García 943 00 27 45
Fco. Javier Arriola Güenaga 943 50 20 46
Ignacio Carrillo Belloso 943 50 20 49
Ignacio Olavarria López-Aróstegui 943 50 20 49
Javier Albillos Bartolomé 943 30 80 77
Jesús Azcarate Garitano 943 256 100
Jesús Larraz Del Arco 943 50 20 49
José Ignacio Martínez Renobales 943 50 20 47
José Ramón Aranzabal Otaduy 943 50 20 49
Josu Arrieta Alberdi 943 50 20 49
Juan Ponte Tellechea 943 50 20 49
Ricardo Cuéllar Gutiérrez 943 50 20 49
Xabier Albillos Sánchez 943 30 80 77
Urgentziak
Abel Santiago Álvarez Cepedo 943 00 28 65
Ana Gonzalez Elosegui 943 00 27 18
Ana Rengifo Maetínez 943 00 28 65
Cristian Sotelo López 943 00 28 65
Elena Tellería Zueco 943 00 28 65
Enrique Fernandez-Barrena Larzabal 943 00 28 65
Eva Sánchez Calzada 943 00 28 65
Fernando Sistiaga Berasategui 943 00 27 19
Ignacio Ayesa Orobengoa 943 00 28 65
Iñaki Pujol Azkue 943 00 28 65
Javier Garciarena Ezquerra 943 00 28 65
Jennifer Bocángel Flores 943 00 28 65
Jorge Ramella Macher 943 00 28 65
Juan Pablo Arruabarrena Elizalde 943 00 28 65
Juan Sastre Forest 943 00 28 65
Julián Cambero Espada 943 00 28 65
Mateo Sampedro Vidaurre 943 00 28 65
Silvia Salazar Nava-Morales 943 00 28 65
Simón León Correa 943 00 28 65
Violeta Ramos Minda 943 00 28 65
Urologia
Alberto Lluch Costa 943 00 27 56
Carlos Guevara Enciso 943 00 27 03
Gregorio Garmendia Olaizola 943 50 20 49
Javier Ansa Goenaga 943 50 20 49
Jesús Miguel Mendívil Dacal 943 502 049
José Antonio Rodríguez Andres 943 50 20 49
Juan Antonio López García 943 50 20 49
Luis Labairu Huerta 943 50 20 49